Animatorzyczyli Ci, których można pytać o wszystko

ks. Damian Ziemba

Duszpasterz wspólnoty
Uśmiech i nietuzinkowe poczucie humoru jest z pewnością domeną naszego Pasterza. Przede wszystkim jednak jest rozkochany w Jezusie i Maryi. Zawsze otwarty na rozmowę i pomoc innym. W wolnej chwili prowadzi bloga z rozważaniami Słowa Bożego: zyjacewangelia.pl

Basia

Liderka wspólnoty, animatorka diakonii prorockiej
Jeśli nasuwają Ci się jakieś pytania i wątpliwości na temat wspólnoty, Basia jest na pewno osobą, która zna na wszystko odpowiedź. Osoba o bardzo otwartym sercu, otwarta na pomoc każdemu, zanurzona w duchowości ignacjańskiej.

Marcin

V-ce lider, animator diakonii wstawienniczej
Modlitwa za innych wynika z naturalnej potrzeby jego serca. Dlatego koordynacja zadanami diakonii modlitwy wstawienniczej przychodzi mu z łatwością. Także mężnie wspiera i pomaga swojej żonie Basi w prowadzeniu wspólnoty.

Kasia

V-ce lider, animatorka diakonii miłosierdzia
Wraz z Marcinem wspiera pracę lidera i pasterza. Pozytywnie nastawiona do życia. Jej zadaniem jako animatora jest niesienie pomocy potrzebującym.

Dawid

Animator diakonii uwielbienia
Nadaje rytm uwielbieniu podczas spotkań wspólnoty. Radością, którą czerpie z gry na perkusjonaliach zaraża wszystkich wokół.

Danusia

Animatorka diakonii modlitwy
Animatorska najliczniejszej diakonii. W swojej posłudze koordynuje modlitewne wsparcie naszej wspólnoty. Zawsze ma czas i otwarte serca dla drugiego człowieka.

Bartek

Animator diakoni liturgicznej
Bartek czuwa nad dbałością o liturgię w naszej wspólnocie. Jest nadzwyczajnym szafarzem Komunii Świętej rozkochanym w Eucharystii i Jezusie. Zawsze uśmiechęty, służy dobrą, konkretną radą.

Alicja

Animatorka diakonii prowadzenia spotkań
Rozkochana w Słowie Bożym i modlitwie z pewnością jest idealną osobą do prowadzenia modlitwy podczas spotkań wspólnoty. Prytwanie miłośniczka gór, Anny Marii Jopek i fotografii.

Asia i Wojtek

Animatorzy diakonii organizacyjnej
Asia i Wojtek to małżeństwo do zadań specjalnych. Fantastycznie organizują i planują wszelkie wspólnotowe spotkania oraz eventy. Podołają każdemu wyzwaniu i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Magda i Kasia

Animatorki diakonii wprowadzenia
Najbardziej otwarte i pozytywnie zakręcone animatorki naszej wspólnoty. To one odpowiedzą na wszystkie pytania nowych członków i z łatwością pozwolą im wejść w życie wspólnoty. Masz jakieś pytania? Zagadaj do nich.

Klaudia i Konrad

Animatorzy diakonii medialnej
Ich głównym zadaniem jest głoszenie dobrych wieści o wspólnocie oraz koordynowanie działalności w przestrzeni medialnej. Wejdź na nasze profile na YouTube, Instagramie i Facebooku, a dowiesz się czym się zajmują.
Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?