Warsztaty „Ojcowska rana”

28 kwietnia 2024

W dniach 26-28 kwietnia w Domu rekolekcyjnym bł. Karoliny Kózki w Rzeszowie – Przybyszówka, odbyły się warsztaty psychologiczno-duchowe: „Ojcowska Rana.”

Na te warsztaty zapisało się bardzo wiele chętnych, było nas 80 osób i wielu chętnych na liście rezerwowej. Warsztaty poprowadził ks. Damian Ziemba, psycholog i egzorcysta, wraz z katolicką wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym Miriam. Podczas tych warsztatów, dotykaliśmy tej ważnej i delikatnej relacji z ojcem. W czasie rekolekcji mieliśmy możliwość wypełnienia dwóch testów psychologicznych i przyglądnięcia się ich wynikom, wsłuchania się w konferencje, które głosił ks. Damian, mówiące nam o typach ojca, syndromie daddy issues, oraz ukazujący nam jak ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie miał i ma nasz Tato, także w naszej wierze. Mieliśmy możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej, adoracji z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz modlitwy wstawienniczej, którą posługiwali animatorzy wspólnoty Miriam.

Oto opinie kilku osób z anonimowych ankiet po rekolekcjach:

Rekolekcje oceniam 10/10. Były bogate w treść, profesjonalnie przygotowane pod względem organizacyjnym, rzetelność informacji i wykładów ks. Damiana. Szczególnie ważna dla mnie była modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie, która pozwalała wejść w głębie mojego ducha i umysłu i poczułam jak Jezus mnie oczyszcza. Oczywiście część teoretyczna była w tym również pomocna, bo mogłam stanąć w prawdzie o sobie i uświadomić sobie wiele spraw. Dziękuje!

Rekolekcje były bardzo dobrze przygotowane pod kątem zagadnień, materiałów do osobistego przepracowania. Wyobrażam sobie ile to musiało kosztować pracy ks. Damiana i wspólnotę Miriam! Było to idealne współgranie zarówno materiałów do przepracowania, treści które omawiał ks. Damian wzajemnie się uzupełniały. Doceniam bardzo że są to warsztaty psychologiczno-duchowe, gdzie mogę czuć się zaopiekowana pod katem duchowym i psychicznym. Połączenie duchowości i psychologii wiele mi dało.

Te rekolekcje dały mi bardzo wiele, jako mężczyźnie. Mogłem zobaczyć jak prawidłowo kształtować swoją męskość. Jednocześnie zadania, jakie dostaliśmy, zmuszały mnie do wyciągania z siebie wspomnień, z którymi muszę się zmierzyć. Dziękuje za te rekolekcje.

Zapraszamy Was na kolejne rekolekcje, zatytułowane „Matczyna Rana”, które odbędą się w Domu Rekolekcyjnym bł. Karoliny Kózki w dniach 21-23 czerwca 2024, jako odpowiedź na wiele zapytań i potrzeb ludzi. Zarezerwuj sobie czas i bądź razem z nami na rekolekcjach.

Foto: Alicja C. & Wojciech W.

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?