Spotkanie diakoni modlitewnej

9 marca 2024

W dniu 9 marca diakonia modlitewna naszej wspólnoty kolejny raz odbyła spotkanie formacyjne.

Tematem tego spotkania była Ewangelia św. Łukasza, a dokładnie przypowieść o celniku i faryzeuszu, która nam wszystkim przypomniała o modlitwie. Ks. Damian przypomniał nam, że każdy z nas ma swoją drogę modlitwy i warto rozeznawać, czy ta forma modlitwy jest drogą, którą Bóg ode mnie w tym momencie oczekuje?

Jednocześnie mieliśmy czas na podzielenie się, zintegrowanie przy tradycyjnej wielkopostnej herbatce, kawce, ciasteczku i owockach! Późniejsze zaś spotkania w grupach były dla nas czasem pogłębienia konferencji, gdzie zastanawialiśmy się nad trudnościami w modlitwie dzisiaj oraz tym, co Słowo Boże i konferencja we mnie dotykają.

Zapraszamy Ciebie do naszej wspólnoty! Jeżeli lubisz się modlić, albo czujesz że chciałbyś spróbować innych dróg modlitwy, zapraszamy!

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?