„Żeby miłość wybrzmiała w relacjach musi stanąć w prawdzie”

10 stycznia 2024

10 stycznia odbył się pierwszy w tym roku Wieczór Charyzmatyczny. Rozpoczęła go konferencja pani psycholog Kornelii Lipiec, która mówiła o ważności prawdy w naszych osobistych relacjach.

Miłość, aby przyniosła radość, szczęście, odpoczynek we wzajemnie spędzonych chwilach musi stanąć w prawdzie. Jeżeli oddajemy nasze relacje Bogu, w zaufaniu do Niego i stając w prawdzie to On nas poprowadzi.

Po konferencji rozpoczęła się Msza Święta. Rozważana ewangelia św. Łukasza przedstawiała scenę gdy Jezus przyszedł do domu Szymona, w którym jego teściową trawiła gorączka. Piotr nie ukrywa teściowej ale pokazuje ją Jezusowi, a On ją uzdrawia. Dziś wiele osób chowa nie tylko niewygodne osoby ale i swoje emocje i uczucia – mówił ks. Damian Ziemba. Jak ważne jest to żebyśmy siebie znali i nic nie ukrywali przed sobą. Nie bójmy się pokazywać rzeczy, które nas bolą bo dzięki temu, że jesteśmy blisko Jezusa to On będzie uzdrawiał nasze życiowe drogi – mówił nasz Pasterz.

Po Mszy Świętej rozpoczął się czas adoracji Pana Jezusa wraz z modlitwą wstawienniczą prowadzoną przez członków naszej wspólnoty.

 Przypominamy, że w kolejną środę tj. 17 stycznia nie będzie spotkania naszej Wspólnoty.

Zapraszamy na kolejne spotkanie za dwa tygodnie.

Autor: Roksana Jędryka-Nykiel

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?