Rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie

8 października 2023

W dniach 6-8 października 2023 r. w Domu Diecezjalnym Tabor w Rzeszowie, katolicka wspólnota Miriam działająca w domu Tabor, zorganizowała kolejne rekolekcje z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie wg 5 kluczy Neala Lozano.

Jest to katolicka forma modlitwy, oparta w pełni o prawdy zawarte w Piśmie Świętym – wybór Boga w swoim życiu; przebaczenie; zerwanie więzów i wyrzeczenie się zła; stanięcie w autorytecie Jezusa i błogosławieństwo Ojca. Nauki wygłosił ks. Damian Ziemba, pasterz wspólnoty, egzorcysta i psycholog. Nauki były połączone z konkretnymi zadaniami, które miały przygotować uczestników do modlitwy. W rekolekcjach uczestniczyło ponad 100 osób z diecezji i z Polski.

Oto kilka świadectw z rekolekcji: „Mówiąc to świadectwo, chciałabym podziękować Bogu za ten czas wyciszenia i modlitwy. Rekolekcje które zostały zorganizowane były dla mnie wymagające, ale uważam je za bardzo potrzebne. Wymagają one pracy od nas, spoglądnięcia w swoje serce i rany, stawania w prawdzie, co dla mnie przez cale życie było trudne. Dziękuję Bogu, ze tutaj mogłam tego doświadczyć” – Agata.

„Uczestniczyłem w rekolekcjach coraz 3 i za każdym razem były i są dla mnie kolejnym krokiem w procesie uwolnienia. Dzięki rekolekcjom zrozumiałem, ze ten proces trwa i nie będzie on wcale szybki. Doceniam cala organizacje, trud w nie włożony, fachowość prowadzenia przez Księdza i animatorów. Dla mnie ogromna pomocą jest wieczorna modlitwa osobista i wstawiennicza, gdzie czuje się przeprowadzony i zaopiekowany. Z chęcią przyjadę na rekolekcje kolejny raz” – Michał.

Zapraszamy na kolejne rekolekcje, które odbędą się w maju. Rekolekcje 5 kluczy, z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Fotorelacja: Alicja C. i Magda Rz.

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?